apartamenty w Rowach
opis apartamentów
galeria zdjęć
cennik
apartamenty w Ustce
opis apartamentów
galeria zdjęć
cennik
apartamenty w Izbicy
wolne terminy
kontakt i lokalizacja
strona główna
 
Apartamenty nad morzem:
Rowy, Ustka, Izbica!

Rowy to malutka, urokliwa miejscowość położona na Mierzei Gardnieńskiej, pomiędzy morzem a jeziorem Gardno, na zachodniej granicy Słowińskiego Parku Narodowego. Szerokie piaszczyste plaże, ruchome wydmy, urwiste brzegi z klifami o wysokości do 30 metrów oraz wspaniały mikroklimat o leczniczych właściwościach czynią z Rowów i okolic miejsca godne polecenia nawet dla najbardziej wybrednych turystów.
więcej ›

Zapraszamy
do apartamentów
w Rowach...
 

Ustka, to malownicze nadmorskie uzdrowisko o szczególnych walorach krajobrazowych i klimatycznych, które oferuje kąpiele solankowe, borowinowe oraz masaże podwodne w licznych sanatoriach. Ustka posiada szeroką piaszczystą plażę, która co roku pokrywana jest świeżym wydobywanym z dna morskiego piaskiem. Szczególnie urokliwa jest ustecka spacerowa promenada, jedna z piękniejszych w Polsce.
więcej

..w Ustce...

Izbica, stara wieś kaszubska
typu ulicówki zlokalizowana
w powiecie słupskim, gmina Główczyce. Położona jest na Wybrzeżu Słowińskim na południowym obrzeżu Słowińskiego Parku Narodowego nad jeziorem Łebsko. Izbica leży na międzynarodowym nadmorskim szlaku rowerowym
R-10 oraz szlaku żółtym prowadzącym z Łeby (9 km) do Kluk (5km). 
więcej

...i w Izbicy!

Naszym gościom oferujemy trzy mieszkania dwupokojowe w nowych apartamentowcach, położonych w zachodniej części Ustki, tuż przy wydmach, w otoczeniu lasu (około 300 metrów do morza) oraz pięć apartamentów położonych w zacisznej części Rowów, w pobliżu lasu, w odległości około 600 metrów od plaży.