apartamenty w Rowach
opis apartamentów
galeria zdjęć
cennik
apartamenty w Ustce
opis apartamentów
galeria zdjęć
cennik
apartamenty w Izbicy
wolne terminy
kontakt i lokalizacja
strona główna
 
 

Izbica
Stara wieś kaszubska typu ulicówki zlokalizowana w powiecie słupskim, gmina Główczyce. Położona jest na Wybrzeżu Słowińskim na południowym obrzeżu Słowińskiego Parku Narodowego nad jeziorem Łebsko. Izbica  leży na międzynarodowym nadmorskim szlaku rowerowym R-10 oraz szlaku żółtym prowadzącym z Łeby (9 km) do Kluk (5km). Na terenie wsi znajduje się kościół z XIX w., park podworski z drzewostanem pomnikowym, budynek folwarczny, przystań rybacka oraz punkty widokowe na ruchome wydmy. W okolicach miejscowości znajdują się rezerwaty: Bagna Izbickie, Bory Torfowe i Ciemińskie Błota.
 

 
 

Apartamenty w Izbicy

Około 1 km od wsi znajduje się posiadłość Lisia Góra (Izbica 65a) o powierzchni 4 hektarów, na terenie której znajdziemy: dobrze utrzymane łąki ze stawem i infrastrukturą, budynek mieszkalny, budynek stajni z dwoma mieszkaniami, grill, budynek gospodarczy. Budynki wykonane są w tradycyjnej kaszubskiej technologii szachulcowej. Działka posiada dostęp do linii brzegowej jeziora Łebsko. Przez posiadłość przebiega trasa rowerowa Łeba-Kluki oraz żółty szlak turystyczny. W pobliżu przepływa rzeka Łeba - na ujściu której do jeziora Łebsko punkt widokowy i ostoje ptaków.

W okresie letnim proponujemy wynajem dwóch mieszkań położnych nad stajnią. Mieszkania przeznaczone są do zamieszkania dla czterech osób każde. Posiadają wszystkie media oraz niezbędne wyposażenie. Wypoczynek w takim miejscu zadowoli osoby ceniące bezpośredni kontakt z przyrodą. W trakcie trwania wypoczynku istnieją warunki do uprawiania sportów, spacerów, opalania, jazdy konnej, pływanie łódką, połowu ryb oraz wycieczek rowerowych do Łeby, Kluk oraz Słowińskiego Parku Narodowego.W domu wakacyjnym do dyspozycji Gości przygotowano taras, 2 sypialnie, salon oraz kuchnię z doskonałym wyposażeniem. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.

Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.

Obiekt Lisia Góra usytuowany jest w miejscowości Główczyce.

Odległość ważnych miejsc od obiektu:
PKP Łeba - 32 km, Zamek krzyżacki w Lęborku - 38 km, Słowiński Park Narodowy - 39 km.
John Paul II Park - 31 km, Wystawa Interaktywna Illuzeum - 31 km.

Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 98 km od obiektu Lisia Góra.


LOKALIZACJA

 

Kontakt z nami: tel. 660 614 693, e-mail: kontakt@rowy-ustka.pl