apartamenty w Rowach
opis apartamentów
galeria zdjęć
cennik
apartamenty w Ustce
opis apartamentów
galeria zdjęć
cennik
apartamenty w Izbicy
wolne terminy
kontakt i lokalizacja
strona główna
 
 

Izbica
Stara wieś kaszubska typu ulicówki zlokalizowana w powiecie słupskim, gmina Główczyce. Położona jest na Wybrzeżu Słowińskim na południowym obrzeżu Słowińskiego Parku Narodowego nad jeziorem Łebsko. Izbica  leży na międzynarodowym nadmorskim szlaku rowerowym R-10 oraz szlaku żółtym prowadzącym z Łeby (9 km) do Kluk (5km). Na terenie wsi znajduje się kościół z XIX w., park podworski z drzewostanem pomnikowym, budynek folwarczny, przystań rybacka oraz punkty widokowe na ruchome wydmy. W okolicach miejscowości znajdują się rezerwaty: Bagna Izbickie, Bory Torfowe i Ciemińskie Błota.
 

 
 

Apartamenty w Izbicy

Około 1 km od wsi znajduje się posiadłość Lisia Góra (Izbica 65a) o powierzchni 4 hektarów, na terenie której znajdziemy: dobrze utrzymane łąki ze stawem i infrastrukturą, budynek mieszkalny, budynek stajni z dwoma mieszkaniami, grill, budynek gospodarczy. Budynki wykonane są w tradycyjnej kaszubskiej technologii szachulcowej. Działka posiada dostęp do linii brzegowej jeziora Łebsko. Przez posiadłość przebiega trasa rowerowa Łeba-Kluki oraz żółty szlak turystyczny. W pobliżu przepływa rzeka Łeba - na ujściu której do jeziora Łebsko punkt widokowy i ostoje ptaków.

W okresie letnim proponujemy wynajem dwóch mieszkań położnych nad stajnią. Mieszkania przeznaczone są do zamieszkania dla czterech osób każde. Posiadają wszystkie media oraz niezbędne wyposażenie. Wypoczynek w takim miejscu zadowoli osoby ceniące bezpośredni kontakt z przyrodą. W trakcie trwania wypoczynku istnieją warunki do uprawiania sportów, spacerów, opalania, jazdy konnej, pływanie łódką, połowu ryb oraz wycieczek rowerowych do Łeby, Kluk oraz Słowińskiego Parku Narodowego.

Cena z 1 dobę:

  • 220 zł dla 4 osób
  • 200 zł dla 3 osób
  • 190 zł dla 2 osoby


LOKALIZACJA

 

Kontakt z nami: tel. 660 614 693, e-mail: kontakt@rowy-ustka.pl